5 ZASAD POPRAWNEJ STYLIZACJI BRWI

DIAGNOZA

Na początku wizyty sprawdzamy stan brwi i szczegółowo omawiamy możliwości, które możemy Ci zaproponować. Jeśli Twoje brwi wymagają regeneracji doradzimy odpowiednia pielęgnacji i pokażemy odpowiedzenie produkty, które pomogą Ci w zapuszczeniu i regeneracji.

Natomiast jeśli nie będzie wymagana regeneracja przechodzimy do kolejnego kroku .

MAPOWANIE

Jest to ważny element każdej stylizacji brwi moment w którym wyznaczamy prawidłowy kształt Twoich brwi. Za pomocą browpasty i kawałka nitki wskażemy Ci jak powinny wyglądać Twoje brwi i w jakim kształcie Twoja twarz będzie wyglądać rewelacyjnie.

KOLORYZACJA

Kolejny krok to koloryzacja – moment w którym dobieramy odpowiedni kolor Twoich brwi tak aby wyglądały idealnie. W zależności od tego jakie
są Twoje oczekiwania i oczywiści możliwości możemy stworzyć efekt naturalny oraz mocniejszy tzw. instabrwi. Po uzyskaniu odpowiedniej koloryzacji przechodzimy do kolejnego kroku.

REGULACJA

Tu przystępujemy do etapu w którym regulujemy zbędne włoski za pomocą pensety, wosku lub nitki w zależności od struktury włosa dobieramy odpowiednią metodę.

MAKE UP

To ostatni z etapów w tym kroku uczymy Cię jak podkreślić dodatkowo Twój nowy kształt brwi za pomocą korektora, żelu do brwi bądź kredki,
która będzie niezbędna w momencie gdy zapuszczamy brwi i nie są one jeszcze idealne.