O NAS

MIEJSCE, GDZIE BRWI
SĄ NA PIERWSZYM MIEJSCU

Jedyne takie miejsce w Rybniku, gdzie brwi są na pierwszym miejscu a stylizacja ich to pasja i miłość dla naszego personelu. Stawiamy szczególną uwagę na wysoki standard naszej usługi. Co nas wyróżnia? Profesjonalny browbar, praca na oryginalnych produktach BrowXenny, dzięki którym uzyskujemy nie tylko trwalsze efekty, ale również dbamy o dobrą kondycję Twoich włosków na brwiach. Pomożemy Ci również w regeneracji i zapuszczaniu Twoich brwi.

Natalia Modzelewska-Kopeć

W branży beauty od 15 lat. Licencjonowany kosmetolog oraz magister odnowy biologicznej i zarządzania ośrodkami Spa. Właścicielka gabinetu La Beauty, Browbar&Beauty Academy oraz Akademii La Beauty. Linergistka oraz ekspert stylizacji brwi. Na swoim koncie ma liczne szkolenia dotyczące stylizacji brwi, architektury i geometrii oraz nowych technik tworzenia makijażu permanentnego.

Z zamiłowania jest szkoleniowcem i ambasadorką znanej marki Browxenna Polska, w której otrzymała tytuł Mentor&Trainer BrowXenna.

Specjalizuje się w stylizacji brwi henną, laminacją oraz farbakach do brwi. Jako trener pracuje od 3 lat. Przeprowadziła ponad 100 szkoleń z stylizacji brwi.

Autorka jednego z pierwszych E-booków o stylizacji brwi „Krok po kroku – jak wygląda stylizacja brwi henną?”.

Brwi to jej największa miłość, dzięki czemu jej szkolenia są tak owocne! Natalia emanuje ciepłem, dobrą energią oraz ogromnym profesjonalizmem.

Cechą jej szkoleń jest budowanie przyjaznej relacji pomiędzy kursantami a trenerem – na nich wszyscy są sobie równi.